led

Osoba blízka a pokuta

Neviem kto je autor, ale citujem:
Osoba blízká, cizinec – jak se vymluvit z pokuty
Fórum >> Doprava >> Osoba blízká, cizinec – jak se vymluvit z pokuty (19. 06. 2011)

Autor:
Vyfotili vás při vysoké rychlosti? Špatného parkování? Donedávna jste se víceméně mohli vymluvit na osobu blízkou. Sněmovnou však prošla novela zákona při které to nebude možné. Naši milí zákonodárci ovšem udělali opět chybu a experti placení z našich daní ji tam nechali.

Nyní se lze vymluvit na cizince …

Už jste se na policie vymluvili na osobu blízkou? Zaplatíte radši pokutu nebo zkoušíte lhát? .)

http://forum.cz247­.cz/clanek/527412-osoba-blizka-cizinec-jak-se-vymluvit-z-pokuty/
Doplňuji:
http://absurdis­tan.xarea.cz/116944-z-osoby-blizke-se-stava-cizinec/

Nejlepší odpověď
kapka

A nemohla bych se vymluvit, že řídilo mé druhé JÁ? Mé první JÁ by tohle nikdy neudělalo!

Další odpovědi
Ella

jelikož nedělám žádné přestupky, tak se nemusím na nikoho vymlouvat… =) a kdybych už něco provedla,tak si za to i zaplatím!