led

OS Windows 8 přichází – mohlo jít o obchodní tah?

Minulý týden, tedy rok po uvedení Windows 7 do prodeje, byla zveřejněna informace o plánovaném systému Windows 8 od zaměstnanců Microsoftu. Článek byl však velice brzo smazán…

V tomto článku bylo uvedeno, kdy má OS Windows 8 přijít na trh, a to roku 2012, tedy přibližně za dva roky. Informace pochází ze zahraničního serveru CNET. Krátce po zveřejnění tohoto článku byl ale smazán. Lépe řečeno byl nahrazen zápiskem o velkém opravném balíčku pro Windows 7. Může se zdát, že Microsoft informace vypustil pouze náhodou. Podle diskutujících ze serveru Winrumors.com by však mohlo jít o rafinovaný marketingový tah.
Naozaj mohlo jít o obchodní tah?

Nejlepší odpověď
anonym

Microsoft nikdy nedělá nic jen omylem nebo náhodou,je to určitě úmysl,jednak by si sami uškodili,jednak jde určitě o velmi dobře spočítaný tržní tah

Další odpovědi
Miroslavst

tuto otázku bych spíše směřoval do mrkvosoftu přímo billovi.

led

pokud vím velký Bill je již na „penzi“.

anonym

no možná už na penzi je,lae určitě nějakou bokovku ještě má,myslím tu výdělečnou