LucinkaLLL

Ortodoncie

Píše orotodontistka i po nasazení spofních rovnátek (když už mám horní) omluvenku na druhý den do školy? Nebo píše omluvenky jen po nandání poprvé?
Doplňuji:
Jak na dobu nezbytného ošetření? Tím myslíte omluvenku na druhý den?

Odpovědi
marci1

Na dobu nezbytného ošetření Ti lékařka omluvenku jistě napíše.

brillant

Dobou nezbytně nutnou je samotné ošetření, čekání na toto ošetření a cesta ze školy do zdravotnického zařízení a zpět do školy. Nevím proč by měla být omluvenka na další den.

LucinkaLLL

Protože po nandání horních rovnátek mi doktorka na druhý den omluvenku napsala. Tak se ptám, jestli mi ji napíše znovu.