DIH

ortézy a pojišťovna

nevíte jestli pojišťovna proplácí nebo aspoň něco přidá na koupě ortézy??

Odpovědi
anonym

Ano – ale záleží na dalších okolnostech, nejlíp ti to řeknou právě na tvé pojišťovně.

Alfonz.SPO

Ano, ja jsem loni marodil s tenisovym loktem. Jedna z pomucek a „leku“ byla prave otreza na loket. Dostal jsem poukaz od ortopeda na ortezu. V prodejne zdr.potreb mi pani nabizela dve ortezy. Obe stejne funkcni a jedna jakoby lepsi, z lepsiho materialu. Vzal jsem pochopitelne tu horsi – bez doplatkovou a zatim mi 1 rok dobre slouzi.