M.a.j.k.e.e.

orografické čáry v mapě

Ahoj,
nevíte, prosím, někdo, jak do mapy vyznačit hřbetnici, spádnici, údolnici a sedlo? Jak přesně tyto čáry vyznačit. Děkuju:)

Odpovědi
badisko

Copak jses v pondeli zkousen ve skole?.. zrovna vcera jsem neco podobneho resil s neteri :D a tobe to nefeknu napoveda je zde … hledej smudlo http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Hlav­n%C3%AD_strana

mě to zajímá

no to je super zas nakej chytrák kterej sice neporadí ale dělá chytrýho tak proč sem píšeš? mě by to taky zajmalo a vážně nemám čas to někde hledat jaj :/