yank

Originál CD – cena/rarity?

Dobrý večer,

našel jsem na chatě nějáké CD a protože tu je extrémně pomalý internet a otevřít tady ebay nebo podobně je na celý den tak vás chci požádat o menší pomoc

Judas Priest – Meltdown 98'live [2 CD]
Eurochart vol.1 – 1999
Kreyson – Křižáci
Noc plná hvězd 2002
Masters of Rock 2005
Judas Priest – Priest…Live!
Nastrój i zgraj zmysŁy
Noc plná hvězd 1998
Demis Roussos – Love From My Heart
Metallica – Master of Puppets
Helloween – Keeper Of The Seven Keys – The Legacy – World Tour 2005/2006 [2 CD]
Smetana – Má vlast
Celine Dion – The Colour Of My Love
Scooter – No Time To Chill
Demis Roussos – Ballads
Michal David – Kroky Františka Janečka
Metallica – Reload
Team – Team 5
Judas Priest – Jugulator
Metallica -Metallica (Black album)
Spice Girls – Spiceworld
Helloween – Better Than Raw (+plakát)

chtěl bych vás poprosit jestli byste mi mohli napsat za kolik se dají tyto CD zhruba prodat, případně kdyby měl někdo zájem .. rarity tam asi žádné nebudou ale nechci to zase táhnout domů.

Děkuji Vám

Odpovědi
dubraro

Nejsem tak úplně specialista, ale žádné vzácné rarity tam nevidím. IMHO by bylo úspěchem prodat to za 50 Kč/kus.

yank

Děkuji, a neznáte nějáké dobré weby k prodeji?

dubraro

Aukro, Bazoš, Annonce