Avatar uživatele
DomcaCZ

Ordinace v růžové zahradě 2 končí????:(

jenom když sleduju to dění tak se mi zdá že brzo bude poslední díl :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? tom004, dědapetr, Curiosity, Deli před 4717 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MacChill

no HURÁÁÁ !!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lola

To pochybuju. Jen tak to neskončí. Jenom se prodává nemocnice soukromníkovi,tam se ale začnou odehrávat další příběhy a dramata. Uvidíš,že jo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Už by bylo načase! =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Tolik štěstí, si snad ani nezasloužíme. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Růžovku taky můžu 🙂 a že se schyluje ke konci, mě taky štve. Ale říkám si, že každé takové velké finále bývá vždy před prázdninami – no a pak v září přijdou s novou řadou 🙂 Tak třeba to Hofman neprodá, nebo prodá, a gynekologie z první řady se spojí s chirurgií z druhé řady a přibyde stomatologie ve třetí řadě 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No popravdě řečeno,co ze seriálu byla odejita postava Gity,tak to stálo za prd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Po precteni nadpisu jsem si rikal, ze „HURAAA!“ asi nebude adekvatni odpoved. Ale evidentne je XD Hned zitra davam MacChillovi, tomovi004, Berušince a ostatnim palec nahoru :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No , a ja nevidela v zivote ani jeden dil a me kamaradky na me porad koukaji , ze jsem nejaka divna … ale po precteni odpovedi koukam , ze jsou divne asi ony. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

To máš jenom dojem,pokud to není jisté informace je předčastně se radovat.Nova nám tu radost neudělá,aby skončila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek