DomcaCZ

Ordinace v růžové zahradě 2 končí????:(

jenom když sleduju to dění tak se mi zdá že brzo bude poslední díl :(

Nejlepší odpověď
MacChill

no HURÁÁÁ !!

Další odpovědi
lola

To pochybuju. Jen tak to neskončí. Jenom se prodává nemocnice soukromníkovi,tam se ale začnou odehrávat další příběhy a dramata. Uvidíš,že jo.

Berušinka

Už by bylo načase! =D

tom004

Tolik štěstí, si snad ani nezasloužíme. :)

Deli

Růžovku taky můžu 🙂 a že se schyluje ke konci, mě taky štve. Ale říkám si, že každé takové velké finále bývá vždy před prázdninami – no a pak v září přijdou s novou řadou 🙂 Tak třeba to Hofman neprodá, nebo prodá, a gynekologie z první řady se spojí s chirurgií z druhé řady a přibyde stomatologie ve třetí řadě 🙂

iceT

No popravdě řečeno,co ze seriálu byla odejita postava Gity,tak to stálo za prd…

chudst

Po precteni nadpisu jsem si rikal, ze „HURAAA!“ asi nebude adekvatni odpoved. Ale evidentne je XD Hned zitra davam MacChillovi, tomovi004, Berušince a ostatnim palec nahoru :)

anonym

No , a ja nevidela v zivote ani jeden dil a me kamaradky na me porad koukaji , ze jsem nejaka divna … ale po precteni odpovedi koukam , ze jsou divne asi ony. 🙂 -iv-

dědapetr

To máš jenom dojem,pokud to není jisté informace je předčastně se radovat.Nova nám tu radost neudělá,aby skončila.