jaymes

Opravdu je stát naším největším nepřítelem?

Nevím proč všichni ze všeho zlého obviňují stát. Já bych spíše ze všeho zlého obviňoval kapitalisty. To jsou ti, kteří tuto zemi ničí a vykořisťují, a politici se tomu snaží bránit. Někeří jsou sice jejich spojenci, ale jiní politici se nás snaží chránit před podnikatelskými praktikami a terorem. Jenže podnikatelská lobby je velice silná, takže vyhrožuje, že propustí lidi a přesune se vykořisťovat lidi do třetího světa a toho se politici zaleknou. Myslím, že nenávidět bychom měli spíše podnikatele.

Nejlepší odpověď
led

Štát som ja, môže si každý občan štátu povedať. Opravdu je každý sám sebe najväčším nepriateľom? Štát tvoria jeho občania na základe spoločných princípoch.
Pýtate sa: „Nevím proč všichni ze všeho zlého obviňují stát.“ opýtajte sa sám seba prečo je to tak.

Další odpovědi
anonym

Stát není největší nepřítel, nepřítelem jsme my!

Drap

Netuším, kde jsi získal informaci, že stát je největší nepřítel. Je to nesmysl. A stát je takový, jaký dopustíme aby byl.

zjentek

Záleží, dle jakých měřítek, bývá to i složitější ..třeba já jsem asi nepřítel státu, atd.