AShooter

Operační paměť

Jak zjistím kolik nejvíc můžu dat do sveho počítače operační paměti.
Doplňuji:
Jedná se o ram. Nevím jestli my to utáhne procesor

Nejlepší odpověď
rynek878

určitě si zde vyberete co potřebujete:

Zdroj: http://pctforum­.tyden.cz/view­topic.php?f=20&t=­141183

Další odpovědi
arygnoc

kolik chcete.

jedná se o využití HD nebo ram?

Deter

Potřebujete vědět, co máte za základní desku. Pak dohledat její specifikace někde na netu, případně pokud máte od desky manuál, tak v něm to bude stoprocentně uvedené.

Pokud máte 32bitový procesor i operační systém Windows XP, pak se využijí maximálně 4GB.