mike beneš

Problémy s virtuálním Windows 7 na Linuxu. Jak vyřešit?

Mám dost dobrý počítač s Linuxem. Tam mam virtuální windows, takže jako dva systémy v jednom. Na linuxu vse funguje jak má ale na windowsu nejdou spustit více namáhavé hry (na grafiku takže skoro všechny). Takže graf. Karta nějak s tím windowsem nespolupracuje. Jak to vyresit?

Odpovědi
Alesh

jednoduše, vy*er se na virtuální OS a udělej to tak, abys při bootu měl výběr systému. Výchozí hodnota start Linux, třeba 5 sekund na výběr, na změnu na Win7. Když si budeš chtít zapařit, nahodíš Win7, jinak Linux.

setapouch

Co myslíš, že ti kdo poradí, když nenapíšeš, o jaký hypervizor jde?

McArthur

Většina virtualizačních programů nedává virtuálnímu systému (tj. Windows 7) veškeré hardwarové prostředky, které má k dispozici, ale jen naprosté minimum. Některé virtualizační programy se dají nastavit, jiné ne. Prozkoumej svůj virtualizační program a třeba na to přijdeš. Nebo zkus napsat sem, co máš za Linux a virtualizační program. Třeba to dáme dohromady.

Dobrý web na Linux je Root (www.root.cz). Zkus se poptat i tam.