Pokročilý

opálení v soláriu

Ahoj zajímalo by mě za jak dlouho bude pokožka opalená ze solarka chtěla bych tam začít chodit protože přes léto se neopalim nikdy nejde mi to:( tak zvažuju solárko a rada bych věděla za jak dlouho to půjde videt děkuji
Doplňuji:
jde mi o opálení ale že mi nejde se opalit nauč se číst!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych se na solárko vykašlala,raději vyzkoušejte nějaký vitamíny které obsahují beta karoten. Dcera se také nemůže opálit,ale už 2 roky,vždy tak od května-srpna baští tyto vytamíny a pomohlo jí to,hlavně už nedochází k tomu,že po půl hodině na sluníčku je rudá jak rak.
Na trhu je spousta značek tohoto produktu.

Další odpovědi:

Zlatý

Nezapomeň, opalování v solárku je ještě nezdravější, než opalování na sluníčku.
Už jsem viděla paní s rakovinou kůže.
Takže svou kůži si chraň.

Stříbrný

Opalovat se pomalu a nepřehanět to.

Pokročilý

Do solária bych nechodil ani kdybych měl vypdat jako bílá stěna!!

Bronzový

Pokud jste ještě nikdy nebyla,tak si dejte 2až 3dny jen 5min.(záleží jaký maj u vás solárko)potom 2dny po 7min.a dávky zvyšovat.Za týden by to mělo být vidět.Pak to po 14dnech přikrmujte.Záleží jakou máte pokožku.Tak opatrně!!

Bronzový

Já myslím, že pokud máte od přírody světlou pleť, která se ani v létě neopálí, tak moc ani v solárku nezhnědnete. Spíše si zničíte velmi kůži.
Věřte mi, nikdy jsem tam nechtěla chodit, až mě teta v Praze v létě vytáhla (ta chodí pořád). Byla jsem hezky opálená (ale jsem snědý typ od přírody), ze začátku jsem z toho měla radost, ale jak se to začalo loupat, tak mi na ramenou a trošku zad zůstali bílé fleky, které prostě už nezmizely. Už to bude rok. :-( Jsem přesvědčená že to je ze solárka. Měla jsem tak krásná záda a teď tam mám fleky. :-( takže fakt nedoporučuji a raději buďte bílá, než potom nějaké problémy i třeba horší než jsou pigmentové fleky. Věřte mi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.