fortin

Onlajn sčítání lidu – nefunguje kód okresu

Do pole kód okresu nejde vložit žádný znak. Proto to nejde odeslat. Nejde to opravit. Dělá vám to taky tak? Kvůli kódu že to nejde odeslat bych měl platit pokutu deset tisíc? Co to dělá na monitoru jsem hodil do kamery aby se pak na to podívali.
Doplňuji:
No jo, nainstaloval jsem Adobe a zkusil Explorer a ta chyba tam je furt. Fakt nevím. Sázel jsem na nové technologie a selhávají. Zatímco já musím makat jako šroubek bez chyby tak nějaký prohlížeč si řekne; nefunguju. Tak k čemu to všechno je? Abych víc platil?

Nejlepší odpověď
iceT

A nemůže to být třebas tím,že se sčítalo jen do včerejšího data,do 14.4.?
Alespoň já jsem byla upozorněná,že je možnost odeslat ty papíry do 14.4.....

Další odpovědi
flodur

Nemyslím to ironicky.Jak by jsi tam mohl vložit kód,když ho neznáš!! Je to takhle-v kolonce OKRES na pravé straně je šipečka tak na ni klikni a dostaneš nabídku okresů,najdi svůj okres a klikni na něj a kód se ti tam napíše sám.Uvidíš.Napiš jestli jsem měl pravdu.Ale je to tak! Okres nevypisuj!

Tombik

Elektronické formuláře Sčítání lidu, domů a bytů 2011 je možné stáhnout, vyplnit a odeslat v období od 26. 3. do 14. 4. 2011. V rámci dodatečného sečtení pak až do 19. 4. 2011.

Zdroj: http://www.sci­tani.cz/infor­mcz.nsf

tom004

iceT má pravdu. Sčítání skončilo včera,takže není šance cokoliv odeslat.

S1mon

zkus jiný prohlížeč

mosoj

U tohoto odsdtavce je po obou stranách napsáno „vyplňuje sčítací komisař“. U formuláře na inetu jsem to měl po stažení již vyplněné. Vy to máte jinak ?

fortin

Je to možné že jsem to prošvihl. Přesto se mě zdá že je někde chyba. Kod okresu neznám, měli by si to zjistit sami kde leží město Brno. Při kliknutí na pole se nic neděje. Už jsem z toho překouřený.

Tombik

Zkus FireFox, ten vždy vše zvládne. Podle ofiko info bys to ještě mohl „dodatečně doplnit“. No podívej se na jejich stránky a videonávod, třeba ti to pomůže 😉.

fortin

FireFox mě do počítače nesmí. Nemohu to vyřešit. Ale díky

Tombik

No, můžeš zkusit jiný pc. Nic víc mě nenapadá :-/

fortin

Asi půjdu spát. Taky mě nic nenapadá. Měl jsem třináctku Svijany, klíží se mě tak mě musí sečíst jindy. Nejchutnější je Baron Trenck. Musím najít obchod kde to prodávají. Tak zatím.

Tombik

S tím ti neporadím 😁

Tombik

Tady je link na to video: http://www.you­tube.com/scita­nilidu2011#p/u/4­/O3Q5iRAK4Z0

fortin

Na rádiu Krokodýl říkali že se může onlajn až do úterý. Jestli jsem přeslechl přesné znění, může za to hluk na pracovišti. Doma rádio neposlouchám, televizi jsem zrušil. Počkám co mě přijde za složenku