bolak

Ona je Ewa Farna těhotná nebo nemocná, nebo proč je tak tlustá?

Nejlepší odpověď
anonym

Těhotná není, ale je to holka krev a mlíko.Víš, ono se všem nelíbí ty vyzábliny.Říká se, že ženskou má být za co chytit a do čeho kopnout a to s těma hubenýma ženskýma nejde dělat.Člověk aby se bál, že se ve větru zlomí.
A také ber v úvahu to, že silnější ženská (ne tlustá, ale zkrátka plnějších tvarů), lépe snáší těhotenství a hned tak se z ničeho nesloží, jako ta, která má jen kostru potaženou kůží.

Další odpovědi
arygnoc

každý sme nejaký, prípadne i v nejakom stave.
našťastie nie všetci rovnakí a v rovnakom stave.

redy

Jednou o tom mluvila a prej se ji to líbí když je baculatá

zjentek

koukal jsem a zdá se, že už uzrála.

marci1

Prostě je taková, jaká je. Nechce se trápit dietami. Až zhubne, zase budou psát bulváry, že je vyzáblá. Např. Maryla Rodowitz (moje oblíbená zpěvačka) byla dříve taky „plnoštíhlá“, potom zhubla a teď píšou, že je „hodně hubená“. Hlavně, že jim to oběma zpívá ! 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=CDNjA_x­RW_U

Rozamunda

a proč jsou aj ostatní lidi tlustí ?? protože žerou a žerou :D a nebo jsou nemocní

RyuzakiKate

Copak, měl jsi zálusk? :)
Podle mě to dělá jen to pytlovitý oblečení… Tohle ještě není tlusťošství, bys měl vidět moji spolužačku, který to přetejká všemi směry…

salsa verde

Ewa Farna je tlustá? aha…

bolak

redy: tak co jinýho má taky říkat, žejo.. :)

bolak

RyuzakiKate: no ne, tak já ji viděl cca před rokem a byla normální, a když někdo takhle rychle stloustne, tak to zavání těmahle dvěma možnostma..

bolak

http://media.no­vinky.cz/349/4034­99-original1-nav50.jpg

bolak

http://s1.kozac­zek.pl/2012/08/­ewa-farna-R1.jpg (rok 2012)