BANAN93

On se prý Vašek Klaus spletl ??????

prý myslel eutanázii :D

Doplňuji:
na nic – trochu jsem ulít z drzosti dotazujících – některé případy … mají podle mě právo tak akorát čekat jestli se to bude týkat i jich a né se horečně domáhat spravedlnosti ač samotní na zákon kašlou.......

smaž to ,,,,

Nejlepší odpověď
anonym

Banabe, ono to Tvoje „ulítnutí“ není tolik na smazání, jako právě ty otázky, kterými nás tu delikventi od včerejška bombardují. Rozhodně nejsi sám, koho to rozčiluje.
Ptají se totiž stále na totéž, a to je, zda musí odsedět trest, který od našich shovívavých soudů dostali za protizákonné jednání. Jako by byl až tak velký problém počkat si ty dva-tři dny, až bude jasno, kdo vězení může opustit a kdo naopak ne.
Doplňuji:
Banane, promiň, jméno jsem Ti opravdu prznit nemínila.

Další odpovědi
Drap

Nejen Vašek ale asi i ty. Na co se vlastně ptáš ?