afro.minerva

Omylem stažený explorer z ruských stránek.

Když jsem se snažila nainstalovat QIP, tak jsem omylem stáhla z ruských stránek Windows Internet Explorer. Nesmějte se, prosím…:-) Chtěla bych ten explorer přeinstalovat na českou verzi. Jak to mám udělat?

Nejlepší odpověď
kenyrts

českou verzi IE jste musela v PC už mít ta je instalována ze systémem.Jedině,že by jste si ho přeinstalovala vyšší verzi RUSKOU.
podívejte se do program files-Windows Internet Explorer,otevřete složku a spustě si IE a uvidíte zda je český.Jestli je opravdu ruská,tak vám nezbýva než si stáhnou IE8 a instalovat,zde je link:

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/internet-explorer-8/

Další odpovědi
Retko

Asi to nebude k tematu, ale radil bych ti misto exploreru pouzit firefox – stahnout muzes treba na stahuj.cz

Pouziva ho 80% uzivatelu internetu.

jakub.m.

staci odinstalovat z souboru pod jmenem start tam jsi to najdes a vimazes pak jsi zajdes na seznam a napises co potrebujes takze explorer verze 1.01 treba cz a mas to