hruby

omlouvam se za predelou spatne formulovanou otazku jsem c.i.duchodce jsem veden na urade prace v roce 2012v unoru bych

MOHL JIT DO STAROBNIHO DIUCHODU ALE TIMBYCH PRISEL O RENTU KTEROU MAM ZA NEPOC ZPOVOLANI VE SMLOUVE DO 65LET FIZYCKYCH A ZAMESTNAVATEL KAZDY PULROK CHCE POTVRZENI O EVIDENCI Z URADU PRACE TAK BYCH CHTEL VEDET CI MUZU BYT NA URADE PRACE PENIZE ZADNE ODNICH NEBERU A ANI NECHCI DIK HONZA

Odpovědi
Jambalaya

Nevím přesně, zda úřad práce má nějaký limit délky, ale myslím, že nemá. PÚ zřejmě nezná vaše důvody a i kdyby je znal, bude mu to nejspíš jedno, neboť pokud nepůjdete do důchodu, stát vám nic neplatí, kromě zdravotního pojištění. Pro stát je tedy výhodnější vás mít na ÚP a nic vám nedat, než vás nutit, abyste šel do důchodu a ten vám pak platit.