Avatar uživatele
Savier

Omladina mi dělá bordel pod okny. Jak to mám řešit?

Pod okny mám lavičku a omladina tam dělá bordel. Seřval bych je, ale mám takový pocit, že to vůbec nepomůže. Mají něco vypito. Jak to tedy řešit. Jdou slyšet i přes zavřené okno.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Tonda Káňa před 18 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Vylej na ne vodu!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Tohle se neřeší na odpovedi.cz, ale na „lince důvěry – lince pomoci 1–5–8“.

Na pocity se vyser. Zdravý organismus koná, jen nemocný se zamýšlí sám nad sebou! 🙄

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Přidej se (a pak je rozvrať/znič zevnitř). Bude sranda. ;) 😅

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Tak na ně vyběhni, hraj magora, co jim chce ublížit a vyhoržuj jim, ať už se tu neukazují. Může to pomoci, pokud to budeš hrát přesvědčivě. 💪

Upravil/a: Tonda Káňa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Pokud to jsou mladiství, kteří pijí alkohol, tak na ně můžeš zavolat policii.

Pravděpodobně můžeš přivolat policii za narušení občanského soužití, což je právě dělání toho nepořádku, jak popisuješ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Přemístit lavičku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edity

Ježíši kryste tak si zavřete okna a neřešit záleží kolik jim je děti nemá cenu řešit ani puberťáky 15/17 let jestli jenom řvou 🤣

Avatar uživatele
Disraeli

cappuccino, čůránky budou mít lepší odezvu. :D 😅😆

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Savier by mohl, také, využít svůj alkoholismus, jako?: takhle kvalitně rozchlastaný vagus!? 😎👌 Vezme PETku, urve ji teda to víčko na řetízku – když ho to stresuje 🙄🙈, vrazí do ni 0.5l vodky „carskaya“ (prostě: 42%-ní), vymačká cca 2 kg pomerančů a doleje vodku. Dojde za fakanama a zavdá si s nimi. Savier to ustojí bez ztráty křížku, fakanům bude blbě, že ani nebudou mít tužku! 😎😂

P. S.: Už jsem vyčerpal, za dnešek, Tvůj příděl bodů – nemůžu Ti dát palec! 😅

Avatar uživatele
Disraeli

Neva 😅
To by mohlo být řešení, ale taky je možné, že se mu to jen zdá (možná má z toho chlastu už halušky). 😅 Savier když zrovna neřeší svou „introvertní povahu“, závislost, paranoiu, strach ze smrti, deprese a jiné osobnostní problémy, tak mu dělají bugr pod okny.. Chudák chlapec problémový. :D

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Budeme mu muset najít nějakou, co ho „srovná“! 🤷‍♀️ To nebude stačit nějaká „potřebná“ mamina z Jednoty z ptákolandskýho sídliště. Budeme potřebovat nějakou „ostřejší“, s rákoskou a bičem.

Rusové tím léčí i alkoholismus a mají dobré výsledky! 😎😂

Avatar uživatele
Disraeli

😂

Avatar uživatele
Savier

Děkuji za rady. Jistě, policie by byla asi nejúčinnější řešení, jenže se nechci zachovat jako práskač. Takže by mě zajímali i jiné možnosti. Ještě jednou děkuji.

Avatar uživatele
Savier

Zpráva pro – Rokio

Avatar uživatele
Rokio

Savier: Pokud ti ubližují, což podle tvého popisu situace dělají, tak se nejedná o bonzáctví.

Nový příspěvek