Savier

Omladina mi dělá bordel pod okny. Jak to mám řešit?

Pod okny mám lavičku a omladina tam dělá bordel. Seřval bych je, ale mám takový pocit, že to vůbec nepomůže. Mají něco vypito. Jak to tedy řešit. Jdou slyšet i přes zavřené okno.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Vylej na ne vodu!!

Další odpovědi
Filip84

Tohle se neřeší na odpovedi.cz, ale na „lince důvěry – lince pomoci 1–5–8“.

Na pocity se vyser. Zdravý organismus koná, jen nemocný se zamýšlí sám nad sebou! 🙄

Disraeli

Přidej se (a pak je rozvrať/znič zevnitř). Bude sranda. ;) 😅

Tonda Káňa

Tak na ně vyběhni, hraj magora, co jim chce ublížit a vyhoržuj jim, ať už se tu neukazují. Může to pomoci, pokud to budeš hrát přesvědčivě. 💪

Rokio

Pokud to jsou mladiství, kteří pijí alkohol, tak na ně můžeš zavolat policii.

Pravděpodobně můžeš přivolat policii za narušení občanského soužití, což je právě dělání toho nepořádku, jak popisuješ.

plebs

Přemístit lavičku

Edity

Ježíši kryste tak si zavřete okna a neřešit záleží kolik jim je děti nemá cenu řešit ani puberťáky 15/17 let jestli jenom řvou 🤣

Disraeli

cappuccino, čůránky budou mít lepší odezvu. :D 😅😆

Filip84

Disraeli: Savier by mohl, také, využít svůj alkoholismus, jako?: takhle kvalitně rozchlastaný vagus!? 😎👌 Vezme PETku, urve ji teda to víčko na řetízku – když ho to stresuje 🙄🙈, vrazí do ni 0.5l vodky „carskaya“ (prostě: 42%-ní), vymačká cca 2 kg pomerančů a doleje vodku. Dojde za fakanama a zavdá si s nimi. Savier to ustojí bez ztráty křížku, fakanům bude blbě, že ani nebudou mít tužku! 😎😂

P. S.: Už jsem vyčerpal, za dnešek, Tvůj příděl bodů – nemůžu Ti dát palec! 😅

Disraeli

Neva 😅
To by mohlo být řešení, ale taky je možné, že se mu to jen zdá (možná má z toho chlastu už halušky). 😅 Savier když zrovna neřeší svou „introvertní povahu“, závislost, paranoiu, strach ze smrti, deprese a jiné osobnostní problémy, tak mu dělají bugr pod okny.. Chudák chlapec problémový. :D

Filip84

Disraeli: Budeme mu muset najít nějakou, co ho „srovná“! 🤷‍♀️ To nebude stačit nějaká „potřebná“ mamina z Jednoty z ptákolandskýho sídliště. Budeme potřebovat nějakou „ostřejší“, s rákoskou a bičem.

Rusové tím léčí i alkoholismus a mají dobré výsledky! 😎😂

Disraeli

😂

Savier

Děkuji za rady. Jistě, policie by byla asi nejúčinnější řešení, jenže se nechci zachovat jako práskač. Takže by mě zajímali i jiné možnosti. Ještě jednou děkuji.

Savier

Zpráva pro – Rokio

Rokio

Savier: Pokud ti ubližují, což podle tvého popisu situace dělají, tak se nejedná o bonzáctví.