arygnoc

Omezení v odpovedi.cz

proč se nedá vést diskuze?
Upravit otázku můžeme jednou, odpověď snad 2×.
Chtělo by to nějakou úpravu, když se třeba upozorňuje na chybnou (srry, nepřesnou) odpověď a pod.
Co vy na to?

Třeba i kategorie se mi moc nepozdávájí – buď by měly být jednodušší (bez podkategorií) nebo větší výběr.

Nejlepší odpověď
Terryle

ale ona se diskuse vést dá, v sekci Diskuse…

Omezený upravování otázek a odpovědí mě taky štve, ale asi s tím moc nenaděláme. Kategorie nejsou ideální, ale už jsem na spoustě jinejch serverů viděla i mnohem horší, takže asi nestěžuju :)
Doplňuji:
PS: diskuse v sekci Diskuze se vést dá, ale za předpokladu, že si toho všimnou zainteresovaný strany, s nimiž chcete diskutovat. Já to většinou řeším tak, že do své otázky nebo odpovědi (jednou ji upravit můžu) vložím „reakce v diskusi“ nebo něco podobnýho.

Další odpovědi
venkovan

Popravdě s některými by se zde dalo hodně povídat. Jsou tu zajímavé osobnosti a někdy je i zajímavé si za tou odpovědí človíčka i představit (u jedné slečny jsem nedávno jinde zahlédl její foto a celkem moje vize se od skutečnosti zas tak moc nelišila). kdysi jsem se takto po večerech „nudil“ na jiném servu a tam si dokonce domlouvali na společných setkání (klasika v Praze pod „ocasem“).
Ale je otázka, zda by potom diskuse nebyly sáhodlouhé jako jsou na některých zpravodajských stránkách a zda by sem nevlezli takoví ti co jen nadávaj a nadávají.

SajmonModer

Máš pravdu, taky mě tyhlety věci štvou, ale jsem rád za to, co tady alespoň je, ale něco by se mohlo pozměnit, třeba to upravování otázek a odpovědí by se mohlo vícekrát.

led

„proč se nedá vést diskuze“ -dá sa dvoma spôsobmi:
1 – ako diskusný nehodnotený príspevok k otázke
2 – v nehodnotenej sekcii Ankety a zábava
V poslednej dobe sa na úkor otázok rozmnožili diskusné „otázky“, ktoré ani nežiadali o radu, len si chceli „pokecať“ a navyše zaradené v nevhodnej sekcii. Skúsme najprv pred zadaním otázky si najprv premyslieť čo chceme…

„úprava otázky/odpovede“
Ano, aj ja trpím rýchlymi prstíkmi, odošlem skôr než prestanem rozmýšľať. 🙂. Ale, mám možnosť jedného doplnku priamo, prípadne viacnásobne v diskusnych príspevkoch, čo aj využívam.
Skúste to aj vy, píšte a čítajte v diskusnych príspevkoch. Môžte to dokonca využiť na obľúbený „chat“ k danej otázke.