Avatar uživatele
arygnoc

Omezení v odpovedi.cz

proč se nedá vést diskuze?
Upravit otázku můžeme jednou, odpověď snad 2×.
Chtělo by to nějakou úpravu, když se třeba upozorňuje na chybnou (srry, nepřesnou) odpověď a pod.
Co vy na to?

Třeba i kategorie se mi moc nepozdávájí – buď by měly být jednodušší (bez podkategorií) nebo větší výběr.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, SajmonModer, Marunka2 před 4788 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

ale ona se diskuse vést dá, v sekci Diskuse…

Omezený upravování otázek a odpovědí mě taky štve, ale asi s tím moc nenaděláme. Kategorie nejsou ideální, ale už jsem na spoustě jinejch serverů viděla i mnohem horší, takže asi nestěžuju :)
Doplňuji:
PS: diskuse v sekci Diskuze se vést dá, ale za předpokladu, že si toho všimnou zainteresovaný strany, s nimiž chcete diskutovat. Já to většinou řeším tak, že do své otázky nebo odpovědi (jednou ji upravit můžu) vložím „reakce v diskusi“ nebo něco podobnýho.

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Popravdě s některými by se zde dalo hodně povídat. Jsou tu zajímavé osobnosti a někdy je i zajímavé si za tou odpovědí človíčka i představit (u jedné slečny jsem nedávno jinde zahlédl její foto a celkem moje vize se od skutečnosti zas tak moc nelišila). kdysi jsem se takto po večerech „nudil“ na jiném servu a tam si dokonce domlouvali na společných setkání (klasika v Praze pod „ocasem“).
Ale je otázka, zda by potom diskuse nebyly sáhodlouhé jako jsou na některých zpravodajských stránkách a zda by sem nevlezli takoví ti co jen nadávaj a nadávají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SajmonModer

Máš pravdu, taky mě tyhlety věci štvou, ale jsem rád za to, co tady alespoň je, ale něco by se mohlo pozměnit, třeba to upravování otázek a odpovědí by se mohlo vícekrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

„proč se nedá vést diskuze“ -dá sa dvoma spôsobmi:
1 – ako diskusný nehodnotený príspevok k otázke
2 – v nehodnotenej sekcii Ankety a zábava
V poslednej dobe sa na úkor otázok rozmnožili diskusné „otázky“, ktoré ani nežiadali o radu, len si chceli „pokecať“ a navyše zaradené v nevhodnej sekcii. Skúsme najprv pred zadaním otázky si najprv premyslieť čo chceme…

„úprava otázky/odpovede“
Ano, aj ja trpím rýchlymi prstíkmi, odošlem skôr než prestanem rozmýšľať. 🙂. Ale, mám možnosť jedného doplnku priamo, prípadne viacnásobne v diskusnych príspevkoch, čo aj využívam.
Skúste to aj vy, píšte a čítajte v diskusnych príspevkoch. Môžte to dokonca využiť na obľúbený „chat“ k danej otázke.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek