Odvolání rozhodnutí Úřadu práce

Dobrý den,můžete mi poradit jak napsat odvolání? Přítel je v evidenci úp a bohužel se nedostavil na jednu kontaktní schůzku.Z toho důvodu byl vyřazen z evidence a odebrán nárok na podporu.Na jeho obranu podotýkám že je cizinec a špatně pochopil úřednici,která mu řekla že příští schůzka je informativní a nepovinná.
Prosím zda někdo víte jak napsat to odvolání,spěchá to. Moc děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Domnívám se, že vám odvolání nepomůže, jelikož tvrzení úřednice nedokáže. Jediné, co by snad mohl použít, je nesrozumitelnost, jelikož jde o správní řízení a v případě, že nerozumí, musí být přítomen tlumočník. Pokud přidělen nebyl, opíral bych se o toto, ale jinak to asi nedopadne dobře.

Další odpovědi
kenyrts

myslím,že by vám pomohlo toto:

Zdroj: http://portal­.mpsv.cz/sz/lo­cal/bv_info/in­formace_kontrol­ni/pristup_k_in­formacim/oprav­ne_prostredky