Mp2

Kamarádovi odtáhli vozidlo po nehodě na odtahové parkovišté, ale majitel parkoviště nekomunikuje atd..Jak to řešit?

Odtahové parkoviště

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky

Kamarádovi odtáhli vozidlo po nehodě na odtahové parkovišté a majitel parkoviště se schovává, nekomunikuje a nezvedá telefony, aby naběhla co nejvyšš mí částka, jak toto řešit ?
Vozidlo nemá napsané na sebe, ale na banku. On je pouze provozovatel.

Poradil jsem mu právníka.

On má v plánu tam auto prostě nechat a psát dopisy, maily, smsky a volat mu, aby bylo vidět, že ho schválně ignoruje..

Co mu hrozí, pokud tam vozidlo nechá a nebude to dale řešit ?
Když přijede na parkovišté, zaměstnanci majitele zapřou, pote jsou povolání na výjezd a nikdo na parkovišti neni..

Odpovědi
Drap

Nehrozí mu nic, jen zaplatí parkovné za všechny dny,co tam auto bude

cukrar

Někdo mu ho odtáhl na něčí pokyn. Kdo dal ten pokyn? Na něj se obrátit. Nevěřím tomu, co píšete, že se schovává.