Pokročilý

Odstranění složek v PC „za mímy zády“

Dobrý den, při hraní PC hry mi zničeho nic přestalo jít ovládat jak myší tak klávesnicí, tak jsem jí vypl a odinstaloval jsem jí, když jsem najel do své složky nic vní nebylo, zhrozil jsem se podíval jsem se do ostatních (fotky apod.) a tam vše zůstalo. Zkoušel jsem obnovení PC systému ale po obnovení mi napsalo, že nemohlo být nic obnoveno páč nedošlo k žádné změně, zkoušel jsem i starší data obnovy ale nic nepomohlo. Jsem zděšený a nevím co dělat, prosím o radu.
Doplňuji:
Můj soubor, v kterém jsem měl různé data (filmy, složky apod.) Odinstaloval jsem hru Counter Strike 1.6. Po té jsem najel na svou složku a nic v ní nebylo. Jinak vše v PC zůstalo. Spustil jsem program na obnovení systému z 17.2. (včera) kdy vše bylo v pořádku. Po té mi napsalo že obnova nemohla být udělana protože prý nedošlo k žádné změně. Tak jsem tomu vubec nerozuměl když jsem odinstaloval hru, mělo by to tam přece být.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Popiš to trošku podrobněji - co je "tvá složka", co´s v ní měl, co a jak jsi odinstaloval...
Doplňuji:
Mno - to jsem se zase nic nedozvěděl...
:-D
Ale OK, stáhni si a nainstaluj (na jiný disk!!!) Recuvu (např. http://www.piriform.com/… ), spusť ji a zkus soubory obnovit (pokud jsi je nepřemazal, mělo by to jít).
A nebo svěř počítač do rukou někoho znalejšího/zkušenějšího.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Bronzový

Hamon

Předpokládám Windows... Nejspíš došlo k poškození registru a systém teď neví, kde je tvůj profil, proto vytvořil nový. Pokud by to bylo tak, není problém profil vrátit.

Zlatý

arygnoc

zálohovať, zálohovať a zálohovať.

a inštalovať legálne software (i hry), pozerať legálne filmy.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.