Rekki

Odstoupení od smlouvy mobilního telefonu a výměna za jiný přístroj

Při odstoupení od smlouvy u mobilního telefonu při 5 reklamacích u mobilního operátora (mobilní telefon byl zakoupen k prodloužení smlouvy, cena přístroje byla cca 13.000, po slevě za prodloužení 5,999) může prodejce kratit cenu nového na 8999, z důvodu poklesu ceny původního. Nebo mám nárok na MT za cenu původního při koupi tedy 13,000?

Odpovědi
zzzzz

To si musíš přečíst ve smluvních podmínkách. Určitě to tam bude, pokud náhodou ne, tak nemá právo ti cenu měnit, ale já jsem si jistá, že si to tam operátor dal ☹

Hamon

Odstoupením od smlouvy si strany vzájemně vrací plnění. Tj. prodávající ti vrací zaplacenou sumu.