petra91

Odraz nepokojů na cestovní ruch

Jakou bych měla použít literaturu nebo jiné zdroje pro vypracování bakalářské práce na téma odraz nepokojů na cestovní ruch? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Asi bych použila archiv denního tisku. Možná něco takového lze najít i v archivu zpráv TV. Zde ale netuším, jak dlouho se zpětně do zpráv dá dostat.
Je logické, že nepokoje a války v jednotlivých státech ovlivňují turistický ruch. Chce to jen najít příklady, kde všude se něco takového dělo.