Odpustili byste Řecku dluhy?

Odpustili byste Řecku dluhy nebo byste hlasovali ,aby bylo vyřazeno z EU?
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
arygnoc

jiná odpověď

Doplňuji:
keď som bol mladý a hlúpy, tak som požičiaval a občas som musel prehltnúť, že mi niekto dlh nevrátil.
nikdy som mu to neodpustil.

dnes už nepožičiavam, poučil som sa.

a to isté platí (keby som bol štátnikom) i o štátoch.

;-Q

Další odpovědi
Drap

jiná odpověď

Nebyl bych pro vyřazení z EU, ale trval bych na zaplacení dluhu.

quentos

Ne-hlasoval bych o vyřazení Řecka z EU

EU je především hospodářské uskupení – tedy pro ty, kteří umí hospodařit…

Front

Ne-hlasoval bych o vyřazení Řecka z EU

e1232851@trb

Ne-hlasoval bych o vyřazení Řecka z EU

da ny

Ano-odpustil bych

Pokud bychom připustili, že z původního důvodu „vyšších zájmů“ se staloi Řecko součástí EU a dluhy mu byly raději „vnuceny“, než aby 1 člen společenství odpadl.
Odejde jeden, druhý.....

dudu

jiná odpověď

Doplňuji:
Tato diskuze je zbytečná, protože Řecko ani kdyby chtělo schopnost umořit svoje dluhy prostě nemá. To je známo i věřitelům, ale dělají mrtvého brouka protože nevědí jak vysvětlit svým voličům, že záchraný program byl na kočku a škody se budou po léta odepisovat z jejich daní.
Kromě toho prosím nezaměňovat eventualitu vystoupení z měnové unie a návratu k drachně s členstvím Řecka v Evropské unii. Zmíněná země je také docela důležitým členem NATO, přičemž změna její orientace ze zištných důvodů směrem na východ není vůbec vyloučena.

anonym

Ne-hlasoval bych o vyřazení Řecka z EU

Mirdas

Ne-hlasoval bych o vyřazení Řecka z EU

Nelze prohýřit peníze, následně si půjčit pro svou záchranu a nakonec si ještě klást nesmyslné podmínky.

ahold

Ne-hlasoval bych o vyřazení Řecka z EU

honz.a

Ne-hlasoval bych o vyřazení Řecka z EU