Odpovídáte na každou otázku kvůli bodům?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Samozřejmě ano

Protože vím všechno a body zde získané jsou životně důležité....:D

Další odpovědi:

Zlatý

Ano

Tak varianty odpovědi jsou perfektně postaveny - závidět musí každý manipulátor.
Nicméně: má statistika úspěšných odpovědí jasně hovoří o tom jak se k bodům stavím. A mám pocit, že mnozí si tu také na body nehrají.

Samozřejmě ano

Jsem zaregistrovaný od včerejška a zdá se mi že to tu o ničem jiném není, takže - Samozřejmě ano. Ono to tu není o odpovědích a ani o otázkách, je to pouze pro pobavení, kdybych se chtěl na něco opravdu zeptat, tak jdu na patřičné fórum, nebo se zeptám strejdy Googla, nebo tety Wikipedie

Diskuze k otázce

Zlatý

venkovan

To klubru:
Na pana googla nechoď. Tady ti odpovíme na všechno. I na to, na co neumíš ani položit otázku.

anonym

Mám svůj okruh otázek, o které se zajímám a potom zábavu a ankety, kde se "vykecávám". U této otázky mi chybí nejen varianta NE, ale i varianta JINÁ odpověď, nebo jiné možnosti. Hodnoceno hodně shovívavě je Tebou položená otázka špatná.

Zlatý

iceT

Chybí mi možnost ne.Tudíž odpovídám jen na otázky,o kterých si myslím,že něco vím.

Zlatý

quentos

jestli tohle měl bejt vtip, tak hodně špatnej. Obzvlášť my na úrovni Zlatý se jistě honíme za body!!! Nejste trochu na hlavu?

Bronzový

IK

Ani neotvírám každou otázku. Jen ty které mě zajímají, nebo si myslím že bych mohla něco říct. A celkem mě mrzí že nemohu hlasovat když tu moje volba není :-) co taky o půlnoci chytrého vymyslet že?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.