Odpovědi zlaté!

Hej hola, kde jste kdo. Právě před 30 min. dosáhly Odpovědi zlata - 10 000 registrovaných uživatelů.
Ještě v poledne se www ptal na možné důvody oslav.
Nuže tady je šance bez ohledu na narozky i svátky!!
Doplňuji:
Malé právní poučení pro zvědavého HOMERa.
Jméno výherce smí být v případě výhry uveřejněno teprve poté, kdy dotyčný odsouhlasí, že jeho jméno může být použito pro propagační a reklamní účely.
(Jedná se o respektování ochrany osobních dat a údajů, příp. ochranu osobnosti, jejích práv a integrity).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je hezké se radovat, že jsme zde něco zažili, třeba se i ztrapnili, nebo litovat, že to někdy nebylo to pravé ořechové a že jsme nezažili nic?

Připíjím na zdraví všech současných i minulých uživatelů, kteří patřili či patří mezi oněch 10.000 ...

Další odpovědi:

OOO !! Jak jste na to prisel ? Kde jste Adminkove !! ? Nebo jste to vy ! ? :-)
Blahopreji Odpovedim , ale i nam vsem.
Ja chci darecek ! Adminkove by nam mohli poodhalit nejaka tajemstvi. ! :-) -iv-

Zlatý

To je paráda , to mě nikdy nenapadlo sledovat, jste tu správný "špión" to je krásné.A dáme si ať nám to dál takhle šlape

http://img.nadapenny.com/…

Bronzový

Tak to je super,kdepak je ten šťastlivec? :-))

Doplňuji:
Ale no jo,však já jsem se ptal kde je nikoli kdo je to,myslel jsem,že napíše "tady". :D

Zlatý

Skvělé,jenom teď nevím,komu konkrétně blahopřát,tak,přeji stránkám,aby na nich bylo mnoho kvalitních dotazů,i odpovědí,od bezva lidí.

http://img.nadapenny.com/…

Zlatý

Som rada, že napriek problémom, ktoré tu boli sa odpovědi.cz pozviechali a majú úspech.
Blahoželám všetkým, ktorí prispeli k jubileu.
PS.
nemôžme sa u tejto príležitosti zložiť -iv- na jej milované tričko? :-)

Zlatý

jejda, to nás je tolik?

Diskuze k otázce

anonym

Moje zlata Led . ( kazdy den je pro me nekdo jiny zlaty - to ja takhle dolejzam ) a aby jste si o sobe moc nemyslela. ! :-) Ja jsem si u Adminku tricko objednala , uz jako stribrna.! :-) Ale velikost XXXXXL. Prisaham. Muzete jim napsat a zeptat se jich. Cekam dodnes a marne. :-)) -iv-

anonym

Ad led, tričko pro -iv- admmini v požadované velikosti nemá. Zbývá se tedy složit na zhotovení na zakázku, ovšem velikost7xXL se vyrábějí jen na dvou místech v EU s tím, že prý další velikost už je jen cirkusový stan.
A když jsme u -iv-, abych se nedopustil faux pas jako ona, nabízím kontrolu na celkovém žebříčku uživatelů na úplně poslední řádce -"počet záznamů". V tuto chvíli by tam mělo být 10 002.

anonym

Dr. Axl !! Cirkusovy stan ZATIM jeste nemam. Nosim normalni . Zacinala jsem se stanem pro 2 a ted uz mam satovku ze stanu pro 4 clennou rodinu ! :-p ! -iv-

Zlatý

led

Nevadí, niečo vymyslíme, až tu bude 20 000 užívateľov.
ale som rada, že nestrácate humor
PS.
Ja tiež nemám tričko :-( bé bé.

anonym

Ad tom, komu blahopřát? No přece my sobě navzájem, protože je to především naše zásluha. Provozovatel jen čeká, takže k tomu přijde jako slepý k houslím.
Je to jako u Národního divadla- "Národ sobě!"

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.