Avatar uživatele
anonym

odpojená elektrika u zamčeného auta

Stal se mi velký průšvih,jelikož je velká zima, tak jsem odpojil baterii u auta a uložil domů, auto jsem zamkl a kapotu zabouchl,elktrika je odpojena a klíčem je neotevřu, je to citroen xantia,dík…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5184 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Klíč by měl odemknout dveře u řidiče i mechanicky.
Jinak máte asi průšvih. A co rádio? máte ho na kód-to se odpojením baterie taky zakóduje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

šikula si poradí, laik musí požádat o odborníka. Když si lehnete pod auto, vidíte tam třeba drát od alternátoru?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dejv.s

No předpokladám že dekly ze spod motoru tam jsou a ze na zamek a nebo lanko od motoru se nedostanete, ani přes přední masku?? Pak bych volil asi to vyhackovaní, hačkem narazit na táhlo otevírání dverí dostat se opatrně pod to tahlo a škubnout a rada do života zní… hačkujte ze strany spolujezdce a hacek si udelejte z anteny nebo svareciho dratu a na konci at je ohnuty do praveho uhlu cca 2 až 3 cm. Pakli že je kara dobře zabezpečená což je pro vás plus a teď bohužel mínus tak doporučuju rozbít nějake co nejmenší okenko a otevřít dveře a pak koupit okenko nové. No a to je asi vše… hodne stesti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

To je pravda,ale u radia by to nebyl problem-v servise mu to za 500,– vyřešej.Mozna zkusit se dostat do auta vyhackovanim ty kapoty-zapojit baterku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nicasca

já si taky myslim,že budeš muset investovat do zloděje aut,se kterým si dohodneš cenu(mimochodem v Praze jsou v seznamu),nebo do okýnka, ..nebo se zeptej na policii,jestli nemaj nějakýho technika..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vaclav-p

Jaký mate v xantii motor??? ze spod vozu se da dostat na starter a pripojit startovací kabely pote je vuz normalne pod proudem a pokavad to neni 3.0 nebo 2.1td da se dostat zespod kdyz prostrcite ruku tesne podle chladice na bovden otvirani kapoty staci zatahnout a kapota vyskoci predpokladam ze budete muset pouzit hever ktery jiste mate zamceny v aute :) budete si muset vypujcit pac xantia urcite lezi na zemi :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek