odpojená elektrika u zamčeného auta

Stal se mi velký průšvih,jelikož je velká zima, tak jsem odpojil baterii u auta a uložil domů, auto jsem zamkl a kapotu zabouchl,elktrika je odpojena a klíčem je neotevřu, je to citroen xantia,dík...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Klíč by měl odemknout dveře u řidiče i mechanicky.
Jinak máte asi průšvih. A co rádio? máte ho na kód-to se odpojením baterie taky zakóduje.

Další odpovědi:

Stříbrný

šikula si poradí, laik musí požádat o odborníka. Když si lehnete pod auto, vidíte tam třeba drát od alternátoru?

Pokročilý

No předpokladám že dekly ze spod motoru tam jsou a ze na zamek a nebo lanko od motoru se nedostanete, ani přes přední masku?? Pak bych volil asi to vyhackovaní, hačkem narazit na táhlo otevírání dverí dostat se opatrně pod to tahlo a škubnout a rada do života zní.... hačkujte ze strany spolujezdce a hacek si udelejte z anteny nebo svareciho dratu a na konci at je ohnuty do praveho uhlu cca 2 až 3 cm. Pakli že je kara dobře zabezpečená což je pro vás plus a teď bohužel mínus tak doporučuju rozbít nějake co nejmenší okenko a otevřít dveře a pak koupit okenko nové. No a to je asi vše... hodne stesti

Zlatý

To je pravda,ale u radia by to nebyl problem-v servise mu to za 500,- vyřešej.Mozna zkusit se dostat do auta vyhackovanim ty kapoty-zapojit baterku...

Pokročilý

já si taky myslim,že budeš muset investovat do zloděje aut,se kterým si dohodneš cenu(mimochodem v Praze jsou v seznamu),nebo do okýnka, ..nebo se zeptej na policii,jestli nemaj nějakýho technika..

Jaký mate v xantii motor??? ze spod vozu se da dostat na starter a pripojit startovací kabely pote je vuz normalne pod proudem a pokavad to neni 3.0 nebo 2.1td da se dostat zespod kdyz prostrcite ruku tesne podle chladice na bovden otvirani kapoty staci zatahnout a kapota vyskoci predpokladam ze budete muset pouzit hever ktery jiste mate zamceny v aute :) budete si muset vypujcit pac xantia urcite lezi na zemi :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.