Lleni

Odkud jste??

Jen by mě to zajímalo;)))

  • já sem z havlíčkova brodu, teď bydlímmv ostravě, před 2 roky sme se s mamkou přestěhovali( mamka za prací a přítelem)

Nejlepší odpověď
quentos

Trutnov, ovšem narodil jsem se v Turnově a bavím se tím, jak si lidi tato dvě města pletou ;{))>

Další odpovědi
Alesh

ze spermie a vajíčka

badisko

Ostrava nyni… mestecko Buncrana ..oblast Donegal a je to v severnim Irsku…a proc jsem tady …vim ja ?..ja tady jen ziju co v CR tam je nuda ..ostatne asi jako vsude …

Lucijej

Já jsem z Čech a jsem na to hrdá :o)

lukas.zmizik

já su z moravy a su na to hrd

Beer4Real

tu chlapec z Hradišťa Uherského :)

VIKTORIÁ

Od narození žiju v Praze a ráda bych tam žila i nadále..)

david22

Já jsem taky, stejně jako Alesh, napůl ze spermie a napůl z vajíčka.

honza19hk

jak kdy,Hradec kr ,Polička.Trvalý bydliště mám ale v hradci.

oskar

Brno…

potížistka

ze Zlína

Rocker

Žiju v Praze 5,pocházím z Náchodska.

VanEgg

Jsem z Českých Budějovic-Nemanice

Kamionacka09

Ceske Budejovice

pizlicka

jA jsem se narodila v Brne,nyni pul roku ziji v Uherskem hradisti.chci zpet do Brnááá.