Odkdy začínají v těhotenství ranní nevolnosti?

Odkdy začínají v těhotenství ranní nevolnosti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

u prvního dítěte mi nebylo špatně vůbec a u druhého už asi od druhého týdne ☼

Další odpovědi:

Stříbrný

Přibližně ve třetím měsíci.Ale je to velmi individuální.Některá žena netrpí nevolnostma po ránu vůbec.

Pokročilý

Michale,ve třetím měsíci se hormon HCG již snižuje a ranní nevolnosti naopak odeznívají!!! Každá žena to má ale jiné,znám případy,kdy ženy začaly zvracet až okolo 7-8 měsíce,ale nejspíš to bylo způsobeno zvětšenou dělohou tlačící na žaludek..vyvolává to pálení žáhy a nevolnosti kdykoliv během dne-nejen ráno. Na ranní nevolnosti je výborné si připraavit k posteli pití a sušenku nebo třeba jen kousek rohlíku a hned po probuzení to spapkat a až cca za pět minut vylézt pomalu z postele. Já mám čtyřměsíční holčičku a nezvracela jsem za těhotenství ani jednou,ani před nebo při porodu. Hodně štěstí :-)

Ranní nevolnosti v těhotenství jsou nejčastější v prvním trimestru, takže vlastně úplně na začátku, odeznívají pak někdy ve 12. týdnu, ale u někoho můžou přetrvávat i dýl. A navíc, nemusí to být jen ranní nevolnosti, ale klidně i večerní nebo celodenní. Ale jsou i takové případy (třeba já:-)), které vůbec žádné nevolnosti za celou dobu těhotenství nemají... Je to různé.

Ahojky, ja se pripojuji k Martince. Nejcasteji jsou nevolnosti v prvnim trimestu, protoze telo si zvyka na nove teleso v tele a hormony se upravuji postupne. Take plod a zvetsujici se deloha muze pomalu tlacit na nektere vnitri organy, ale je jeste prilis mala, takze tohle je jen vyjimecny pripad.
Ja ze sve osobni zkusenosti mohu rici, ze jsem zadne nevolnosti nemela a cele me tehotenstvi probehlo v maximalnim klidu. Jeste jsem celych 9 mesicu cestovala, dokoncovala skolu a 14 dni pred porodem dodelavala statnice a tyden pred porodem jsem tancila v baru a oslavovala s mymi spoluzaky. Pokud se chces dozvedet vice, tak klidne mrkni na muj blog, jak tehotenstvi muze byt krasne. http://mumteaching.com/…

Zdroj: http://mumteaching.com/pregnan cy/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.