Zlatý

Odkdy - dokdy se počítá věk juniora a seniora ?

Doplňuji:
.. a co je mezi tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Odpovídal jsem hned po zveřejnění otázky. Odpověď je pryč. Netuším, čím může být obdobná odpověď závadná. Zkrátka nemá smyslu zřejmě odpovídat.

Další odpovědi:

Zlatý

Junior většinou do 18 let ( v rodině se jr. používá do doby, dokud žije otec stejného jména ) a senior většinou od 60 let. Nelze přesně určit věkové rozmezí, ani náš právní řád nezná toto označení. Různě to rozlišují např. sportovní organizace, dopravní podnik ap.Jak označit věk mezi juniorem a seniorem ? Asi "střední", ale já bych ho nazvala "ten nejkrásnější". :-)

Pokročilý

Dobrý den, tak věk Juniora by se měl podle obecných pravidel počítat od 15 do 18 (např: ve sportu) a senior by měl být od 60 let do své smrti.
Doplňuji:
http://www.odpovedi.cz/…
více najdeš tady.

Junior je tak do 18-20 let, senior je od 60 - 65 let do smrti. Záleží na kontextu. Není jasné, zda je otázka myšlena obecně nebo s konkrétní specializací (např. na sport).

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Drape, ta moje otázka byla po zveřejnění záhy smazána, ale pravděpodobně admin ji vrátil zpět, protože ji shledal jako nezávadnou. Zvláštní je, že pokud jsi na ni odpovídal, v emailech Tvoji odpověď nemám!

Zlatý

bolak

Protože zadával odpověď ve chvíli kdy tam otázka byla, ale odesílal (odkliknul) ji až ve chvíli kdy už byla nahlášená jako závadná, tudíž mu to odpověď nevzalo.

Zlatý

arygnoc

neviem ako u žien, ale u dosť veľkého množstva mužov juniorský vek končí na smrteľnej posteli.

a idem si púšťať vláčiky. ;)

Bronzový

petra15

U zen prece tech "vecnych 38"....:-)

Stříbrný

cochee

Doufám, princess, že to není pošklebek, počkej, až tobě bude dvakrát více, možná si na moje slova vzpomeneš ;)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.