Velbloud

Odinstalování Internetu Exploreru, poradíte?

Narazil jsem na unistallátor Internetu Exploreru a tak si říkám, že bych tento nepotřebný šunt mohl vymazat, akorát se mi plete do práce. Můžu ho opravdu odinstalovat aniž bych tím něco pokazil?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já myslím, že ano. Já teda mám IE zakázaný ve vlastnostech systému a jako výchozí prohlížeč mám nastavenou mozillu. Takže záleží na tobě. Ale nic by se stát nemělo.

Další odpovědi
Adlim

pokud se budeme bavit o Windows XP,tak-start-ovládací panely-přidat,odebrat programy-přidat nebo odebrat součásti systému,viz foto:

P.S.tím samým způsobem ho lze vrátit zpět.

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1043nadap234433566­240232.jpg

Ella

Nic tím nepokazíte, stejně jen zabírá místo =) Já mám jako výchozí prohlížeč Google Chrome a v nouzových případech používám nouzový režim Mozilly =)