sardinie

odchod Alexe Brandtnera (Komisař Rex)

Proč odešel Alex Brandner – Komisař Rex (Mosera zabili, Hölerer odešel do hospody, ale proč Alex ??)

Odpovědi
annas

Dá se najít jen tato informace.

V októbri roku 2000 ohlásili odchod zo seriálu hneď dvaja jeho hlavní predstavitelia – Gedeon Burkhard alias komisár Alex Brandtner a Heinz Weixelbraun alias Christian Böck. Burkhard sa chcel opäť venovať nakrúcaniu filmov, Weixelbraun zase túžil po návrate na dosky, ktoré znamenajú svet.

V máji 2001 sa v seriáli obaja objavili posledný raz – vysvetlenia odchodu obľúbených postáv Brandtnera a Böcka sa však diváci, žiaľ, nedočkali…
Doplňuji:
http://www.mar­kiza.sk/filmy-a-serialy/645010_ko­misar-rex-i

bolak

Oficiální zpráva tvrdí že nedodržel smlouvu a nedostavil se v daný termín na plánované natáčení.

„Gedeon Burkhard, který ztvárnil komisaře Alexe Brandtnera, nedodržel smlouvu na další sérii a nedostavil se na plánované natáčení. Aniž by dal komukoli vědet, odjel za štěstím do USA. Tvůrci proto museli na rychlo sepsat nový scénář a vypsat konkurz na nového komisaře. Díky Burkhardově nezodpovědnosti tak není vysvětlen odchod jeho postavy ze seriálu.“

Ale podle bulváru ho vyhodili kvůli skandálu, tak si vyber čemu chceš věřit :)

"Zábava Gedeona Burkharda v klubu pro homosexuály byla pro producenty Komisaře Rexe poslední kapkou

Rád si vychutnává vídeňský městský život a ženy jsou z něj úplně hotové. Právě kvůli svému bouřlivému osobnímu životu se však oblíbený herec Gedeon Burkhard musel rozloučit s rolí komisaře Alexe Brandtnera v populárním seriálu Komisař Rex."

http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity/5486/kvu­li-skandalum-prisel-o-roli.html

annas

Další plátek AHA uvádí, že Burkhard je pěkný gauner.

http://www.aha­online.cz/cla­nek/titulni-stranka/12466/prava-tvar-komisare-rexe-krkavci-otec-zneuziva-nasi-dceru-narkla-ho-exmilenka.html

Zajímavé, že ani německé zdroje nikde neuvádějí důvod odchodu tohoto herce.. Jen náš bulvár Blesk.