Mirdas

Jaké filmové téma doporučíte producentovi ?

Již dlouho jsem neviděl film který by mne zaujal.
Témata v dějích se stále opakují.
Zda by jste se setkali s producentem filmů, měli by jste pro něho zajímavé téma které se již dlouho, nebo dokonce vůbec ještě nenatáčelo ?

Nejlepší odpověď
Agneta

Ta novinka z té Zjentkovy otázky (ten skandál s tou holčičkou u logopedky):D

Další odpovědi
zzzlatokopka

Mám ráda filmy podle skutečné události, jen mě štve, že to v nich mnohdy překroutí:-((( Třeba Kmotr Mrázek, film je úplná fraška, kniha Kmenty je perfektní.

Pokud by byl natočen opravdu realně, tak by mě zajímalo, jak to tenkrát bylo s tou popálenou Natalou.

anonym

Sci-fi,protože fantazie meze nekladou.
(To je fakt směšný jak otec osahával 6 letou dcerku hihi.)