Kulpix

Od kolika let kouříte, pokud kouříte?

Kde jste k cigaretám přišli?

Já jsem pouze zkusil---a už nikdy více!!

Nejlepší odpověď
meereg

Já jsem začal relativně pozdě. V sedmadvaceti. V osmačtyřiceti jsem dostal svůj první infarkt a v osmapadesáti mi zjistili zhoubný nádor v dutině ústní. Takže rozhodně doporučuji nezačínat nebo rychle skončit!!!

Další odpovědi
Lukyn0

Jako puberťák jsem si jich pár zapálil a jak jsem začal, tak i skončil. Je to naprosto něco zbytečnýho. Jenom to smrdí, ku*ví zdraví a leze do peněz. Užitek 0.

gumiczud

Já začal zhruba v 17 jak jsem začal chodit na pivo. K cigaretám jsem přišel od kluků co seděli semnou. Kouřím jenom u píva, a na druhý den mi je z toho více špatně jak z alkoholu. Pokaždé si říkám že už nebudu, ale pak sedím u toho píva…

Drap

Cigarety jsme si koupili jako kluci asi ve 13. Kouřím od 16