Od kdy může člověk v Anglii legálně pít alkohol?

Nejlepší odpověď
Terryle

Od 21. Ale pozor, když jsem byla loni v Londýně, měli na některých obchodech, že prodávají alkohol a bodné zbraně až od 25 let (předpokládám reakce na ty nešťastné události, jak se v anglických městech rvávaly mladé gangy a skončilo to ubodáním několika puberťáků). Každopádně cider nám prodali a doklad vidět nechtěli, takže jsme buď vypadaly starší (nemyslím si), nebo se to vztahuje na tvrdší alkohol, nebo se to nebralo tak vážně a posuzovali to podle situace a podle zjevu. Ale jak říkám, je to zkušenost stará rok a už to nemusí platit.

Další odpovědi
bigbít

Od 18, v USA od 21 let

Arni

Nevím to nabeton, ale domnívám se že oficiálně až od 18-ti let.

BIGFOOT

kdo chce bejt blbej a nemocnej z alkoholu tak může začít v 18 a skončit na krchově ve 40.