Kulpix

Obtěžoval Vás někdo někdy přes telefon?

Jak jste to řešili? Mě ano. Vždy jsem hovor přijal a telefon položil na stůl. Když si onen člověk protelefonoval 550 Kč za měsíc, už si to rozmyslel…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

ANO.

Průzkumy, nabídky atd. pokládám na stůl, ať si kecá.

Další odpovědi
Rokio

Jiná odpověď》

To, že někdo zavolá a slušně se na něco zeptá, tak to neznamená, že je to obtěžování. Sice už mě přes telefon někdo obtěžoval, ale operátoři a průzkumníci to nebyli, protože ti jednají eticky a slušně.

anonym

ANO.

Já: Ano pan X
Oni: Dobrý den pane X
Tady paní XYZ z firmy XY. Měl byste čas na krátký monitorovaný..?
Já: Nemohu mluvit. Jsem v práci. Nevojte mi prosím. Nashledanou.

  • Hovor ukončen.

Tw!st

ANO.

Operátor