Kajdamajda

Obsahuje mobil Nokia 700 Android?-stažení Poua

Doplňuji:
Pro: briliant co to je to slovo na S?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
brillant

Ne

Doplňuji:
Symbian Belle

Bedy

Ne

Ne, telefon má operační systém Symbian Belle – vizte kdyžtak http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sym­bian_OS#Symbi­an_3_.28nov.C3­.BD_Symbian.2C_S­.5E3.29

Žádná Nokia Android nikdy neměla, nemá a snad mít ani nebude – jediná vyjímka je Nokia N9, kde se podařilo hackerům z XDA Developers přehrát ROMku a místo Meego tam nainstalovat Android (ty systémy si jsou podobné) – ale má to řadu nedodělků, z telefonu myslím nejde telefonovat a další věci nejsou doladěny.

Ono ve finále tyhle Nokia, co mají 512MB RAM a 1GHz procesor by sice Android utáhly, ale žádná sláva by to nebyla – budiž příkladem právě konkurenční značky jako Samsung, HTC, apod. – na podobném hardwaru ty mobily se prostě sekají, jsou pomalé, hrůza.

Naty777

Ano

Bedy

Naty777: Nepiš nesmysly – když o dané věci nic nevíš, radši nic nepiš a nehraj si na chytrou.

brillant

Symbian Belle = operační systém, který je jiný než Android.