Pokročilý

Obraz není přes celý monitor, co s tím?

K Vánocům jsem dostala nový monitor s rozlišením 1920x1080, bohužel mám ten problém, že obraz není na monituru přes celou obrazovku, ale je celkem dost ze stran ořízlý :( vůbec nevím co s tím.. Grafický adaptér mám Intel(r) q965/q963 express chipset family..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bohužel - tvůj popis problému je nedostatečný - neuvádíš ovladač grafiky ani typ monitoru (dokonce ani to, zda grafika s tvým předešlým monitorem toto rozlišení zvládal). Takže:
a) máš nainsalované aktualizované ovladače grafické karty? - udělej to
b) máš nainstalovaný ovladač monitoru? z CD nebo netu - udělej to
Pak ťukni pravým na Plochu, z menu zvol Vlastnosti, záložka Nastavení, Upřesnit - a tam si nastav Adaptér a Monitor.
Pokud to nepomůže zcela, použij ovládací prvky na monitoru.

Další odpovědi:

Zlatý

Připojte ten starý monitor zpátky, skočte do Správce zařízení (Start-Ovládací panely-Hardware a zvuk-Správce zařízení a tam odinstalujte ten Váš monitor (NE ten Intel).
Pak počítač vypněte, připojte nový a počítač znovu spusťte. Pak by to mělo být OK.

Doporučuje se totiž před odebráním zařízení ze systému odinstalovat jeho ovladač, aby instalace nového zařízení byla, pokud možno, bez problémová a netloukly se ovladače starého zařízení a toho nového.

Otázkou taky je, jestli ta Intelácká grafická karta umí toto rozlišení a rozvržení stran (16:9).

Zlatý

tak si aktualizuj ovldac ..graficke karty ... pak to budes muset nejspise nastavit v moznostech grafiky...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.