dnb

Obnovení továrních dat, jak?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li někdo nevíte jak se dá resetovat Redmi 9. Všude na internetu píšou postup, já v zálohování a obnovení ovšem položku „vymazat data“ prostě nemám, jak je to možné?

Nejlepší odpověď
marci1

Tovární nastavení na Xiaomi:
Xiaomi a smartphony jeho dceřiných společností POCO či redmi mají obnovu továrního poměrně skrytou. Abyste se totiž k této možnosti dostali, je třeba v nativní aplikaci Nastavení otevřít sekci O telefonu a v té následně zvolit možnost Obnovit tovární nastavení. Stejně jako v případě Huawei vás následně čeká už jen odsouhlasení obnovy továrního nastavení a pak jen vyčkat na to, až celý proces obnovy skončí.
https://www.zbo­zi.cz/magazin/c/jak-dat-mobil-do-tovarniho-nastaveni/#navod-xiaomi
🙂

Další odpovědi
Ametyst

Existuje důležité slovo “default”, a to znamená původní tovární nastavení.

Hlada

Kombinací bočních tlačítek najděte položku hard reset nebo factory reset. Na You Tube je videonávod.

dnb

Marci1
Děkuji a přeji pěkné Vánoce