nike

obnoveni soudu

prosim o pomoc potřebovala bych poradit co všechno potřebuji k obnoveni soudu nějake dukazy mam.myslite že bych mohla udělat stim že policie mi změnila vypovět?nevěděla jsem otom protože jsem si to nepřečetla ale jen podepsala soud se konal pred 4rokama.myslite že bych stim mohla něco udělat kdybych měla dobreho pravnika?třeba advokata Pana Sokola je špičkovy advokat ale pry drahy ale za rysk to stoji děkuji
Doplňuji:
nemohla zaplatit?a proč ne investuji 300tisic ale vim že by ho pan sokol stoho dostal co myslite?za 300tisic?k obnoveni soudu nemusi byt obžalovany u soudu?když ma pravomoc advokat?unas taky na ostravsku nejsou moc dobři advokati asi tak nějak děkuji

Odpovědi
standa

Vaše dotazy jsou natolik naivní (nezlobte se za upřímnost), že i kdybyste tady dostala radu na téma „opravné prostředky proti pravomocným rozhodnutím“, tak se bez advokáta vůbec neobejdete.

Obraťte se na běžnou advokátní poradnu, investujte 1.000 Kč do cca půlhodinové konzultace a uvidíte na čem budete…

p.s. Na kalibr pana Sokola zapomeňte, protože to za ten ´risk´ (myšleno výši jeho honoráře) nestojí a navíc byste to nezaplatila.

Doplněna:

Nike,
a níže uvedená otázka na téma „sociálních dávek“ je vaše otázka?

Pokud ano, tak na ten 300tis. honorář pro JUDr. Sokola byste tyto dávky musela pobírat tisíc let, ne? 🙂

Socialni davky
prosim o pomoc.mam takovy problem mam dvě děti a beru jen z kontaktniho mista přidavky socialni a na bydleni děla to dohromady 7 tisic.jsem vdana ale mamžel měl nastoupit do vykonu trestu ale nenastoupil takze socialky nedostavam ani korunu jedině kdybych se rozvedla což nechci se rozvest a podat vyživne bych podala ale rozvest se nechci.CHci se zeptat a hlavně pomoct jak to mam udělat abych dostavala davku ktera mi patři bez rozvodu moc děkuji doufam že chapete moji otazku děkuji

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/socialni-davky