Fallen Angel

Obchod s indiánskou hudbou + album, kde v Praze?

Ahoj, nevíte, kde by se v Praze dal najít obchod, kde by prodávali indiánskou hudbu? Mám několik CDček a ráda bych si přikoupila další. Vím, že ten obchod existuje, ale nevím kde.
+
Jedno CDško se mi poškodilo a nelze přehrát. Název je: Titicaca, musica de los andes (only instrumental) – nemáte ho někdo? Pokud ano, nemohli byste z něj udělat mp3, nebo obraz iso a poslat mi ho? Popř. kde by se dalo stahnout? díky moc

Nejlepší odpověď
ten který je

V Benediktské ulici na Praze 1 vedle policejní stanice je malý obchůdek s ethno muzikou.Možná tam bude to co hledáte.

Další odpovědi
hanulka11

zde máš nějakou indiánskou hudbu ke stažení

http://mp3bear­.com/?q=indian­ska+hudba