pan X

Obchod Play-android

Jak jde udělat, abych si mohl koupit placenou aplikaci z vyúčtování telefoního operátora?

Odpovědi
anonym

Vytvořit si účet.
Možnost placení z účtu u operátora. Vytvoříte-li si v zařízení účet Google Play, odešleme vašemu poskytovateli síťových služeb identifikátory zařízení, ID odběratele a výrobní číslo SIM karty, abychom zjistili, zda lze platbu za nákup obsahu, který provedete přes mobilní zařízení, strhnout z účtu u vašeho poskytovatele mobilních síťových služeb. Aby to bylo možné, musíte přijmout smluvní podmínky daného poskytovatele síťových služeb. Poskytovatel síťových služeb nám může zaslat údaje o vaší fakturační adrese, abychom vám mohli účet Google Play vytvořit. Tyto informace si ponecháme a použijeme je v souladu se zásadami ochrany soukromí společnosti Google.

Zdroj: https://play.go­ogle.com/intl/cs_cz/a­bout/play-terms.html