Zlatý

Obchází Evropou strašidlo?

Ano, v podobě infikovaných okurek ze Španělska a statistika je opravdu alarmující. Všimli jste se dvou zajímavých okolností a sice:
a/ okurky pocházejí z biofarem
b/ nejčastěji onemocní mladé ženy.
Důvodem je jednak skutečnost, že biofarmy hnojí namísto chemií močůvkou a chlévskou mrvou, kde si smrtící bakterie pocházejí z trávícího traktu skotu téměř lebedí a jednak fakt, že syrovou a neloupanou zeleninou se v rámci různých diet přímo "ládují" především naše ambiciozní dámy.
Obrana přitom není složitá: přísná hygiena rukou, důkladné omývání surovin a jejich správné skladování před upotřebením.
Respektujete beze zbytku tyto zásady a nebo ještě lépe, řídíte se rčením:
oloupej, uvař a když to nejde - nejezt to!
Doplňuji:
A snad ještě malé upozornění, že většina infikované zeleniny se nacházela v pouličním občerstvení a na tzv. farmářských trzích, no a že správní chlapi si po ránu dávají rozbřeskováka, nejlépe v podobě ochtlíku slivovice.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

No , ty 2 " fabriky " na okurky uz ve Spanelsku na stesti zavreli. Ale ono zase neco bude. :-( Kdyz se nad tim zamyslim , jim okurky umyte , ale neloupam , s tim , ze snim vice vitaminu !! Td ale nevim , nevim ... a to myti budu brat asi take dukladnejs. :-) -iv-
Doplňuji:
A Dudu , kdyz jsem si precetla jen nadpis otazky , bala jsem se , ze se ptata na me !! :-( Ufff.

to rčení mám jiné:
co si nevypěstuješ,, to nejez!!!
takže okorky, rajčata, papriku, kukuřici, hrách, meruˇky, broskve, třešně, atd. si pěstuji, kupované nejím ;D

Zlatý

No vida.A už se zase potvrzuje,že nejlepší,a teď asi,už i nejbezpečnější zelenina je bůček.Jen tak dál.:)

Pokročilý

Slivovice, jak známo,má desinfekční účinky,takže to bude možná nakonec ta správná desinfekce proti bakterii zmutované escheria c.
Nakonec to bude jako s nemocí šílených krav,všema těma chřipkama a kdoví,čím vším ještě.

Diskuze k otázce

Zlatý

dudu

Velmi fandím smyslu pro humor paní -iv-., jen pro pořádek: pro název otázky jsem si volně vypůjčil nadpis ke Kapitál od K.Marxe, kde tím strašidlem je míněn komunismus.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.