dust8

O co se vehementně snažíte?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já už se vehementně nesnažím o nic. Pohoda, klídek a tabáček, to je můj ledňáček. Žádné hice, nikdy více.

Další odpovědi
Drap

Přežít

marci1

Vehementně ani ne. Snažím se pohodově být v pohodě. 🙂

zjentek

Pochopit, PROČ nebudu NIKDY V ŽIVOTĚ kámoš Emmy Stone. Což je sice celkem jasný a MOŽNÁ i logický, to je prostě dáno, tak byly karty rozdány, ale… snažím se vehementně přijít na to, PROČ.

Drape, přežít život? Lidi vy to furt nechápete, ale… NEBUĎTE ROZMAZLENÍ!

Ametyst

Vehementní jsem málokdy.

zjentek

Draku, není tahle chatovací otázka kandidátkou do otázkového nebe? Ještě tak kdyby dostala DOTAZA+ a vyhrál's na ni vánoční cenu, no to by jednoho mrd.o!