SanJay .

O čem jsou metalový texty ?

Respektivě, mě vždycky zajímalo o čem mají texty např. Bullet for my valentine, Bring me the horizon, Architects nebo Avenged Sevenfold)

Nejlepší odpověď
Alesh

  1. přes Google nebo oficiální stránky kapely (kterou jsi „chytře“ neuvedl), si najdi text
  2. v Google translatoru si ho přelož, sice to není úplně dokonalé, ale obsah bys měl pochopit 😉

Zdroj: www.google.cz

Další odpovědi
Adula.57

Alesh to vystihl, ale bude možná lepší, pokud si najdeš na www.karaoketexty.cz pístničku, je tam v aj přeložena do čj

SanJay .

což to vim, ale ono je celkem těžké určit o čem texty jsou. Proto se ptám jestli někdo nemá shrnutí o čem přibližně ty texty daných kapel jsou :)