Pokročilý

O čem dělat prezentaci?

Měla bych do chemie udělat prezentaci o vodě z jakéhokoliv úhlu. Problém je v tom, že mě vůbec nenapadá o čem bych ji měla udělat. Napadá někoho něco?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Spoustu poznatků postřehneš z dokumentů. To už vážně TV blbne lidi? Vem si, že voda je rozpouštědlo, je to na čem stojí tento svět, tak tě nic nenapadá?

Další odpovědi:

Bronzový

Tak udělej něco o vodě v přírodě jako takové. Co voda obsahuje za další látky, jaký mají vliv na lidský organismus a na technické použití. Proč se musí v technické oblasti používat destilovaná voda a jak jí získám.

Pokročilý

Mě vždycky nejvíce baví zajímavosti. O čemkoliv. Zkus tedy napsat prostě zajímavé skutečnosti o vodě.

Bronzový

Když je to do chemie, nějaké základy bys měla rozhodně uvést, tudíž jak vypadá molekula vody a proč, jak fungují vodíkové můstky, 3 skupenství vody, že max. hustotu má při 4°C, s čím může reagovat, jak funguje jako polární rozpouštědlo a tvrdost vody. Potom třeba jestli je lepší voda balená nebo z kohoutku, co všechno obsahuje ještě za ionty, no je toho spousta, z toho uděláš úžasnou prezentaci.

Co třeba voda a já? Je to lehké a uvědomíš si, k čemu všemu slouží voda. Je to určitě lepší než zkopírovat něco odborného a potom nechápat,co prezentuješ.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.