Voi

Nový telefon

Zdar, mám dotaz ohledně výběru nového mobilního telefonu. Ten současný se mi pořád restartuje(SE-již druhá negativní zkušenost)a tak jsem se rozhodl hledat štěstí u Nokií. Chci celkem jednoduchý, cenově dostupný, s 3,5 mm jackem, slušná výdrž baterie a možnost rozšířit paměť SD kartou na 16 G. Jinak spíše klasická konstrukce či výsuvná, ale není podmínkou. Díky za tipy.

Nejlepší odpověď
beer

Tady si zadej všechny požadované parametry a pak, až úplně dole dej Hledat. Ve výsledku uvidíš všechny telefony odpovídající tvým požadavkům:

Zdroj: http://www.mo­bilmania.cz/ka­talog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?ad­vsrch=1

Další odpovědi
www

Jestliže ti SE jeví nějaké závady, stáhni z českých stránek SE zdarma Update service, nainstaluj do PC a pak, přesně podle pokynů i new SW do mobilu. Problémy ustanou a nemusíš nic kupovat! 🙂

Zdroj: Zkušenost s SE