kvtoracova

novela trestniho zakona 2012 o omenach v podminenem propusteni

ja myslela ted tu novelu jak schvalovali poslanci a prezident ji neschvalil chtela sem jen vedet jestli se budou skracovat ty tresty u maremi uredniho rozhodnuti a alimentu a prosim dekuji za odpoved

Odpovědi
sio

Novela byla schválena 7. 11. 2012, do sbírky zákonů zařazena 23. 11 2012, platí od 8. prosince. Ale nešlo o zkrácení trestů, které probíhají v současnosti. U alimentů došlo ke snížení horní hranice ze tří na dva roky, například. Ovšem vliv na současně odsouzené to mít nebude, tedy ne tak, že by jim byli tresty kráceny automaticky. Je možné, že dojde k častějšímu propouštění na PP. Více najdete zde: http://www.trestni-rizeni.com/fo­rum/nepodmine­ny-trest-odneti-svobody/podminene-propusteni/page-86#p5506
Doplňuji:
PS. Kolikrát se ještě zeptáte? 🙂

Drap

Zatím novela ebyla schválena, takže ti to nikdo neřekne. Ani prezident ne.