Novější hry(PC) pro dva hráče na JEDNÉ KLÁVESNICI

Vím, že podobných otázek už tady bylo dost, ale ani u jedné jsem nenašel uspokojivou odpověď. Mohl by mi prosím někdo poradit nějakou novější hru s hezkou grafikou, která se dá hrát ve dvou na jedné klávesnici. Zdůraznil jsem klávesnici, protože zvlášť do nových her amíci tlačí jako druhý ovladač gamepad a za to bych střílel. Zrovna jsme s přítelkyní zkoušeli Laru Croft and the Guardian of Light a co nás tam v nastavení čekalo... samozřejmě gamepad :( Ten si ovšem nehodlám kupovat, protože se mi protiví jeho ovládání. Např. Asterix&Obelix a Olympijské hry mě potěšila díky oládání na klávesnici, hezký grafice a zábavné kooperaci. Takže přátelé, nevíte o něčem takovém? Děkuji (beru i jiné žánry)
Doplňuji:
Asi bych měl tuto otázku upřesnit. Potřeboval bych hru jako třeba http://games.tiscali.cz/… , kde můžete jet ve dvou na jedný nebo oddělené obrazovce a hlavně s možností nakonfigurovat si pro oba hráče klávesnici. Gamepady neberu! :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Může být i flashová online? Z těch mám oblíbenou "The Light Temple" nebo "The Forest Temple". Dvě postavičky - panenka voda a panáček oheň - musí spolupracovat, aby postoupily do další úrovně logické hry.

Zdroj: http://www.webgames.cz/the-lig ht-temple/3678-0/

Další odpovědi:

Pokročilý

Bulanci

Bronzový

Já ti poradím: Zkus to u jakékoliv hry na skóre (třeba Sportovní nebo Střílečky), pak své skóre v jednotlivé misi (závodě) porovnejte a je to. Není to řešení, ale nouzově to postačí.

Pokročilý

COD MW 3 , nebo Bf 3 nebo Batman AC , ale nevím jestli vám to půjde na jednom PC :D:D:D:D , né sranda , nepochopím co je špatného na gamepadu když nechceš hrát na gamepadu tak si kup druhey PC OMG :D , zas tak drahý snad nejsou a jestli chceš hrát takovéto nic moc hry které nejsou náročné tak druhey PC vč monitoru i myše a klávesnice máš tak za 5 klacků což zas tak moc není...

Diskuze k otázce

anonym

Děkuji Vojtěchovi za zajímavou flashovku, vyzkoušíme. Spíše jsem měl ale na mysli typ hry jako např. Overlord 2 nebo Lara Croft GoL, jen bez toho zatraceného gamepadu. Hrájeme i Heroes 6, ale raději bychom i nějakou společnou akci.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.