Míša0045

Nová antikoncepce a 7 denní pauza

Dobrý den, chtěla bych se ujistit. Dostala jsem novou antikoncepci, kterou jsem začla užívat hned po té předchozí bez pauzy. Pár prášků jsem si vzala, ale chtěla bych si udělat pauzu. Takže moje otázka zní, když nedoberu celé platíčko nové HA a udělám si pauzu, měla by pořád chránit, že?

Odpovědi
Lorgins

Ano, měla by pořád chránit, pokud nebudeš nějak extra moc nemocná, to by se snížila funkce. Jenže ta 7 denní pauza je pro tvou menstruaci, která by se měla dostavit hned prvním dnem, takže… ale proč ne, že :D
Doplňuji:
Tuším, že většina antikoncepcí má 7 denní pauzu, než začneš brát nové plátíčko…